MERR OFERTËN MË TË MIRË DUKE REZERVUAR SA MË PARË!

Mirsevini në Hotel Opera

VENDI IDEAL NË TIRANË

Shijoni elegancën dhe stilin bashkëkohor në Hotel Opera i vendosur në zemër të Tiranës! Hoteli ynë unik dhe klasik ju ofron një mikëpritje të ngrohtë, shërbim cilësor 24 orë ne recepsion , mundësinë për të shijuar mëngjeset me ushqime të freskëta në restorantin tonë dhe një sallë konferencash për evente të ndryshme. Vendndodhja e hotelit vetëm pak hapa larg nga sheshi Skënderbej ju mundëson të vizitoni pikat më atraktive historiko-kulturore të qytetit siç janë: Muzeut Historik Kombëtar, Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit, Sahati i Tiranës, Galeria e Arteve, Kalaja e Tiranës etj. Stafi dinamik dhe profesional i Hotel Opera ju mirëpret dhe është i gatshëm për t’ju përgjigjur çdo kërkese që ju nevojitet për të bërë qëndrimin tuaj sa më të bukur dhe të paharrueshëm!

Çfarë po ndodh në Hotel Opera?

Zbuloni Finesen

AKOMODIMI MË I MIRË

Çdo dhomë në këtë hotel është e arreduar me një përkujdesje të vecante për të plotësuar
kërkesat e klientëve tanë. Gjithashtu dhomat ofrojnë shërbimet falas si: Wireless, ajrin e kondicionuar, Led TV me kanale ndërkombëtare dhe shërbimin ekstra minibar. Gjithashtu ofrojmë dhe facilitate te tjera si hekurosje ( pagesë ekstra ) , lavanderi ( pagesë ekstra ) , shërbim taksie në desk ( pagegë ekstra) dhe sugjerime për guida turistike në Tiranë në dhe qytete të tjera të Shqipërisë.

Eksploroni dhomat tona.

Zbuloni Finesen

AKOMODIMI ME I MIRE

Çdo dhomë në këtë hotel është e arreduar me një përkujdesje të vecante për të plotësuar kërkesat e klientëve tanë. Gjithashtu dhomat ofrojnë shërbimet falas si: Wireless, ajrin e kondicionuar, Led TV me kanale ndërkombëtare dhe shërbimin ekstra minibar. Gjithashtu ofrojmë dhe facilitate te tjera si hekurosje ( pagesë ekstra ) , lavanderi ( pagesë ekstra ) , shërbim taksie në desk ( pagegë ekstra) dhe sugjerime për guida turistike në Tiranë në dhe qytete të tjera të Shqipërisë.

Eksploroni dhomat tona.

Çfarë mund të bëni në Hotel Opera?

PERSE TE NA ZGJIDHNI NE