RESTORANTI

MËNGJESI, BUFFET NDËRKOMBËTAR I MREKULLUESHËM

Mëngjes buffet i shijshëm me zgjedhje të shkëlqyera të ëmbëlsirave, frutave të freskëta,
proshutave dhe djathërave, shërbimin e ushqimeve të ngrohta si: vezë të fërguara, omletë, krepa, bukë të llojeve të ndryshme, kos, fruta të thata, komposto, lëngjet perfshijnë : kafe filter , Cajra . Kapuchino , Makiato , lëngje frutash, qumësht, ujë mineral natyral,).

Lloji i kuzhinës: Ndërkombëtare
Shënim: Vendndodhja e restorantit në katin -1 të hotelit me kapacitet për 50 persona
Koha e hapjes: Nga e Hëna në të Premte : 07:00 am - 10:00 am. E Shtunë dhe e Dielë : 07:00am - 11:00am.

https://hotelopera.al/wp-content/uploads/2019/10/MENU-Hb-2018-1-1-791x1024.jpg
https://hotelopera.al/wp-content/uploads/2019/10/MENU-Hb-2018-1-2-791x1024.jpg

Restoranti ofron një hapësirë të mbushur me dritë, një dhomë ngrënie bashkëkohore.